Ceník

V této profesi se nedá každý úkon zařadit do tabulek a hned po telefonu říct cenu. Každá zakázka se posuzuje individuálně. S každým zákazníkem si domluvíme bezplatnou prohlídku na místě práce. Při této bezplatné konzultaci si probereme úkony, o které by zákazník měl zájem, vysvětlíme si co a jakým způsobem by probíhalo. Po této návštěvě vypracujeme bezplatně rozpočet. Tento rozpočet je pevný, a nebude se navyšovat o tzv. „vícepráce“ a podobné skryté poplatky. Na rozdíl od ostatních firem v cenách nic podobného nechceme skrývat a pokuď nám práce zabere více času, než jsme plánovali, tak to nepocítí náš zákazník, práci vždy dokončíme dle domluvy.

Jelikož je v naší profesi poměrně velká konkurence, snažíme se cenu držet nízko, ale zárověň nabídnout opravdovou kvalitu a odbornost. Plně si uvědomujeme že spokojený zákazník nás může doporučit dálším lidem, ale naopak zklamaný zákazník nás již nikomu určitě nedoporučí.

Naše pole působnosti je převážně Praha a blízké okolí. Do ceny si  však nepočítáme  náklady na dopravu. Nemáme hodinovou sazbu, ale cena se odvíjí od náročnosti úkonu. Snažíme se být konstruktivní a zákazníkům vyjít maximálně vstříc.

Pokuď potřebujete zahradnické služby, neváhejte se na nás obrátit.