Realizace zahrad

V oboru zahradníka je realizace, chcete-li založení zahrady stěžejním odvětvím.

Založením zahrady uvedeme k životu část přírody, o kterou se budete v budoucnu starat, která se bude v průběhu času měnit, vyvíjet a dokreslovat celý vzhled okolí vašeho domu.

Celý proces vytváření zahrady není vždy úplně jednoduchý. Má celou řadu zásad a pracovních postupů, které nejsou na první pohled zjevné. Pokud si nejste úplně jisti svým zahradnickým umem, je možná lepší se obrátit na profesionála.

V mnoha případech se stává, že se zákazník pustí do realizace sám, a pak často lituje své vynaložené energie a peněz spojené s nákupem nevhodného rostlinstva.

Výjmkou není ani občasné zběsilé vysazování keřů a stromů, které pak za pár let v zahradách nesmyslně zabírají prostor a znemožňují nebo znesnadňují údržbu pozemku.

Při každém našem projektu realizace zahrady se samozřejmě snažíme plně spolupracovat s majitelem pozemku a skloubit jeho požadavky se zásadami zakládání zeleně.

Po zpracování návrhu, který vždy podrobně sestavujem s majitelem budocí zahrady, sami již zajistíme veškerý potřebný rostlinný a ostatní materiál. Díky tomu, že dlouhodobě spolupracujeme s prověřeními dodavateli, můžeme nabídnout široký sortiment okrasných rostlin a dřevin za dobrou cenu. Samozřejmností je zpracování finančního rozpočtu.